23 maja 2026 r. słuchacze kierunku technik dentystyczny wzięli udział w XII Wojewódzkiej Majówce Edukacyjnej w Górsku,odbywającej się pod hasłem:
Edukacja, która wzmacnia zdrowie – myślenie – wspólnota.
Uczestnictwo w wydarzeniu było okazją do promocji zawodu technika dentystycznego, wymiany doświadczeń oraz integracji ze środowiskiem edukacyjnym. Słuchacze z zaangażowaniem prezentowali specyfikę kierunku oraz dzielili się swoją wiedzą i pasją z uczestnikami wydarzenia.
Dziękujemy organizatorom za inspirujące spotkanie, pełne dobrej energii, edukacji i wspólnoty!