W dniu 21.05.2026 na kierunku technik dentystyczny odbyło się szkolenie z systemu VITA LUMEX AC, prowadzone przez konsultantkę firmy VITA – Aleksandrę Jędrzejczyk.
Uczestnicy mieli okazję zdobyć cenną wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz poznać nowoczesne rozwiązania stosowane w technice dentystycznej. Szkolenie było doskonałą okazją do rozwijania umiejętności zawodowych i wymiany doświadczeń.
Dziękujemy Aleksandrze Jędrzejczyk za dużą porcję wiedzy, profesjonalizm oraz inspirujące spotkanie.