Z przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny „Zaczytani” został rozstrzygnięty. 
Celem konkursu było włączenie się w obchody Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, rozwijanie zainteresowań i pasji fotograficznych oraz pobudzanie wyobraźni i kreatywności. 
Na konkurs napłynęło wiele ciekawych, pomysłowych i twórczych prac. 
Jury, kierując się wymogami formalnymi oraz doceniając pomysłowość, samodzielność, estetykę wykonania i zgodność prac z tematyką konkursu, wybrało trzech zwycięzców:
🏆Panią Małgorzatę Augustynowicz z kierunku technik masażysta, II rok,
🏆Panią Katarzynę Dąbrowską z kierunku technik elektroradiolog, I rok,
🏆Panią Agnieszkę Szatkowską – pracownika Centrum.
Dziękujemy wszystkim słuchaczom i pracownikom Centrum, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. 
Po odbiór nagród zapraszamy autorów nagrodzonych zdjęć do biblioteki szkolnej w godzinach jej otwarcia.