Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszą rolkę promującą naszą szkołę. Kreatywność, zaangażowanie oraz pomysłowość uczestników zrobiły na jury ogromne wrażenie!
1 miejsce– klasa TF2 wraz z opiekunem Panią Ewą Nawrocką-Pawlik.
2 miejsce– klasa TF1 wraz z opiekunem Panem Danielem Wiśniewskim.
3 miejsce– klasa HS1 wraz z opiekunem Panią Iloną Rowińską.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy każdemu uczestnikowi za udział w konkursie oraz włożone serce w przygotowanie rolek.
Szczególne podziękowania kierujemy również do pomysłodawczyni konkursu — Pani mgr A. Szakiewicz-Jurkschat za inicjatywę i organizację przedsięwzięcia.
Dziękujemy także szanownemu jury za poświęcony czas oraz ocenę wszystkich zgłoszeń
Jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych kreatywnych sukcesów!
Więcej zdjęć znajdziesz na naszym facebooku: